نرده استیل | قیمت نرده استیل 201 طلایی،نرده استیل تراس | پرشیا سازه استیل


برای آشنایی با نرده استیل باید بگوییم که به طور کلی نرده ها در ابتدا برای محافظت و ایجاد امنیت در عبور و مرور افراد در راهروها و پله های ساختمان ها به شکل بسیار ساده به کار گرفته شدند.کم کم زیبایی شناسی در تجهیزات معماری و دکوراسیون ساختمان ها نفوذ پیدا کرد وانواع مختلفی از نرده ها با کیفیت های متفاوت و جلوه های مختلف ظهر پیدا کردند.
نرده های استیل به دلیل برخورداری از ظاهری لوکس ، براق و ظریف و مقاومتی که در برابر ضربه و فشار دارد، یکی از انواع نرده های پرکاربردی است که این روزها در ساختمان ها و حتی مراکز تجاری به وفور استفاده می شود. استیل‌ ضدزنگ از آلیاژی بر پایه آهن، که حداقل 10% کروم می‌باشد ساخته ‌شده است. همچنین ضد زنگ بودن و نظافت راحت آن و مقاومت در برابر گرما از دلایلی است که موجب شده این محصول طرفدار بسیاری داشته باشد. علاوه بر این نصب نرده استیل اسان بوده و به سرعت انجام می شود.


مطلب پیشنهادی: استیل چیست؟

کاربرد


نرده استیل راه‌پله‌ها
نرده استیل حفاظ پنجره‌ها و بالکن‌ها
نرده استیل اطراف استخرها، فضای باز محوطه و...
نرده استیل

انواع نرده استیل


نرده استیل 304 و نرده استیل 201 دو نوع رایج این نرده ها محسوب می شود که در اماکن سرپوشیده و یا باز قابل استفاده است و به مدل های مختلفی چون شیشه خور، کابلی، پایه دو سر گلابی، پایه پیچی، حصاری و ... تقسیم بندی می شود.

نرده استیل 304


ترکیب استاندارد کروم، آهن و نیکل با درصد های استاندارد 8 درصد نیکل و 18 درصد کروم و آهن سبب ساخت نرده 304 خواهد شد که آن را به فولادی ضد زنگ تبدیل می کند. لایه محافظ این نوع استیل از اکسید شدن و زنگ زدگی آن جلوگیری کرده، طول عمر بالایی برای آن به همراه دارد .در ساختمان سازی لوله های استیل و چهارگوش پروفیل های استیل از انواع نرده 304 هستند که به طور معمول مورد استفاده قرار می گیرند و مهم ترین دلیل کاربرد بالای آن سازگاری با انواع شرایط آب و هوایی و از دست ندادن شفافیتش در طی سال های است.

نرده استیل 201


به دلیل اینکه این نوع نرده ممکن است در اثر تماس با رطوبت دچار زنگ زدگی شود این نرده را در اماکن سرپوشیده به کار می بریم . استفاده از نرده 201 درمکان هایی مانند راهروها، فضای داخلی آپارتمان ها و به طور کلی هر مکانی که از رطوبت دور باشد بسیار شیک و مدرن خواهد بود و زیبایی خاصی به ساختمان خواهد داد.نرده استیل 201 دارای 16 ٪درصد کروم است
نرده استیل راه پله

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت هر متر نرده استیل و دریافت لیست قیمت آن می‌توانید با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید....!!


انواع محصولات نرده استیل پرشیا سازه استیل

نرده پایه هلالی


نرده هلالی همانند نرده استیل سه خط می باشد و یکی از نرده های پرفروش می باشد که بیشترین استفاده و مورد مصرف آن در حیاط ، بالکن، تراس و مکان هایی که سطح صافی دارند، می باشد.
نرده پایه هلالی به این علت به این نام معروف است که دو عدد لوله 16 در کنار پایه عمودی به صورت هلال کار شده است. بسته به سفارش مشتری هم به صورت صاف و هم به صورت هلالی ساخته می شود ولی در صورتی که برای فضاهای قوس دار مانند تراس ها ساخته شود مسلما مدل هلالی آن شکیل تر می باشد.نرده پایه هلالی هم می تواند از جنس استیل 304باشد و هم از استیل 201 ساخته شود.در نرده پایه هلالی در کنار پایه عمودی، 2 عدد لوله 16 در کنار پایه به صورت هلالی قوس دار شدند. لوله های افقی در این نرده می توان، سه خط ،چهار خط و پنج خط کار کرد.مطلب پیشنهادی: آشنایی با انواع نرده بالکن و حفاظ تراسنرده استیل 3 خط

نرده 3 خط استیل


نرده های استیل سه خط بخاطر استفاده از لوله استیل با آلیاژ 304 در ساختارش برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی مناسب بوده و به هیچ عنوان دچار خوردگی یا به اصطلاح زنگ زدگی نمیگردد. استیل 304 پرکاربرد ترین آلیاژ استیل زنگ نزن است که در ساخت سازه های مختلف از آن استفاده میگردد و به مشتری این اطمینان را می دهد که یک محافظت همیشگی و مادام العمر در اختیار دارد. در نرده های استیل پرشیا سازه استیل تمام لوله ها به قطر 0.7 تا 1.5 میلیمتر می باشد که این ضخامت مشتری را در انتخاب نوع سازه از نظر جوشی یا پیچی بودن آزاد گذاشته و از لحاظ استحکام و حفظ جان که وظیفه اصلی نرده است مطمئن میکند. در نصب نرده استیل سه خط در تمام قیود عمودی یا همان لوله های قطر 38 از میل ترانس (پیچ میتری) از زیر رسته نرده تا عمق 15 سانتی متری کف استفاده میگردد که مطابق با استاندارد ها بوده و استحکام بی نظیری به سازه نرده می بخشد.

در ساخت نرده های استیل 3خط اعضای عمودی را لوله 38 استیل 304 ، سه ردیف عضو افقی را لوله 16 استیل 304 و دسته نرده یا هندریل را لوله 51 استیل 304 تشکیل میدهد. تمامی اعضای افقی با قطعات استیل به قیود عمودی 38 متصل می گردد و این قیود یا قطعات مستحکم زیرلوله به دسته نرده وصل شده تا سازه ای زیبا و مستحکم را شکل دهد. تمامی لوله ها توسط پرشیا سازه استیل از لحاظ تغییر رنگ یا زنگ زدگی تا 15 سال گارانتی می گردد و به مشتریان این اطمینان داده می شود که لوله های استیل آلیاژ 304 مادام العمر شفافیت و زیبایی خود را حفظ میکند.
این نوع نرده استیل در دو رنگ نقره ای و طلایی مورد استفاده قرار می گیرد.مطلب پیشنهادی: نکاتی در مورد نصب حفاظ استیل

انواع نرده سه خط

نرده های استیل سه خط از دو گرید مختلف به نام های ذیل تشکیل شده است:

نرده استیل سه خط 304
نرده استیل سه خط 201
نرده استیل باغ

اجزای تشکیل دهنده نرده سه خط


قسمت رویه یا دستک
پایه با لوله های عمودی


ارتفاع نرده های استیل سه خط معمولا بین 85 تا 90 سانتی متر می باشد. فاصله پایه ها به صورت یکی در میان است. در صورتی که راه پله قوسی شکل باشد؛ با توجه به زاویه قوس راه پله لوله های نرده های استیل سه خط را هم متناسب با این مکان به وسیله دستگاه های مخصوصی قوس دار می کنند.

به دو دلیل قیمت نرده سه خط استیل 304 از نرده 201 بیشتر است:

  • درصد کروم و نیکل به کار رفته در استیل 304 بیشتر است.
  • لوله ها در استیل 304 دارای ضخامت بیشتری هستند.

ضخامت لوله ها در کیفیت نرده های استیل سه خط بسیار مهم است. هرچه ضخامت لوله ها کمتر باشد، کیفیت هم پایین تر می آید و هر چه ضخامت بیشتر باشد؛ کیفیت هم بالاترخواهد بود. هرقدرضخامت بیشتر لوله ها بیشتر باشد لوله ها در اثر حمل و نقل و یا ضربه آسیب کمتری می بینند.

نرده باغی


نرده باغی ترکیب لوله های 16 به صورت به علاوه با پایه های نگهدارنده 38 و هندریل 51 همراه با یراق تولیدی پرشیا سازه استیلنصب نرده استیل

نصب نرده استیل راه پله


ابزارهای دریل- دستگاه برش پروفیل و متر سه ابزارمهمی هستند که در نصب نرده استیل به آن ها نیاز دارید.بعد از فراهم کردن ابزار مراحل نصب به صورت زیر انجام می گیرد:

مرحله اول : برآورد مقدار نرده استیل بر اساس متر

برای این منظور لازم است طول رمپی که قرار است نرده بر روی آن نصب شود با متر به طور دقیق اندازه گیری شود

مرحله دوم : تعیین محل پایه نرده

برای تعیین محل پایه نرده بر روی کف پله ها ( معمولا یک پله در میان) باید بوسیله یک قلم علامتی بر روی آکس پله و با فاصله 8 سانتی متر از لبه سنگ پله ها مشخص شود.اگر اندازه و شیب کف پله ها با هم تفاوت داشت باید به وسیله شمشه و نشانه گذار این اختلاف اندازه را یکسان کرد. سپس محلهای مشخص شده را با استفاده از دریل و یا هیلتی سوراخ کرد (معمولا سوراخ 10).

مرحله سوم : برش پایه های نرده استیل

در این مرحله با توجه به متراژ برآورد شده و ارتفاع نرده استیل پایه های نرده ها به اندازه های مساوی مونتاژ شده و برش داده می شود.لوله های پایه های نرده استیل معمولا لوله استیل 38 میلیمتر ساخته می شود.

مرحله چهارم :قرارگیری میل ترانس

در سوراخ های ایجاد شده میل ترانس ها که ستون داخلی پایه های استیل هستند بوسیله چسب سنگ و یا پیچ و مهره محکم می شود. این میله های ترانس لوله های عمودی پایه را محکم کرده و آن را در در یک راستا نگه می دارد.

مرحله پنجم : نصب پایه نرده

بعد از خشک شدن چسب باید نرده های استیل که افقی برش داده شده است را بگومه ای روی پله قرار دهیم که میل ترانس در داخل آن قرار گیرد. چالدار ناخنی روی میله ها نصب می شود.

مرحله ششم : نصب هندریل اصلی

هندریل اصلی نرده از لوله استیل 51 است بر روی پایه های استیل عمودی نصب می شود.

مرحله هفتم: نصب لوله های 16

لازم است لوله های 16 افقی بر روی پایه های نرده که لوله 38 بود نصب شود برای این منظور حلقه هایی بر روی لوله های 38 نصب می شود و لوله های 16 از آن عبور داده شده و محکم می شوند.


مرحله هشتم: استفاده از زانویی در چشمه ها

در پاگرد ها که نیاز است نرده پیچ داشته باشد باید از زانویی استفاده کرد. برای لوله های 16 نیز اگر نخواهید از زانویی استفاده کنید می توانید در پوش گذاشته و انتهای آن را ببندید.

مرحله نهم : انتهای نرده استیل

اگر نرده های شما به گونه ای است که در انتهای کار به دیوار برخورد می کند باید از دیوارکوب کنید . اما اگر انتهای آن آزاد است باید پایه استارت برای آن نصب کنید


هزینه ساخت نرده استیل

قیمت نرده استیل و هزینه اجرا


با توجه به این موضوع که در معماری امروزه نرده استیل و نرده های فلزی مورد استقبال قرار گرفته است و بکارگیری آنها در ساختمان بسیار متنوع شده و در طرح ها و مدل های متفاوتی ارائه میشود باید این موضوع را در نظر داشت که اولین کاربرد نرده حفظ امنیت و ایمنی افراد است به همین دلیل غیر از مسئله زیبایی و متنوه بودن طرح های نرده بکارگیزی فلزی که بتواند بیشترین مقاومت را داشته باشد در اولویت قرار می گیرد.عوامل مختلفی در اجرای نرده های استیل و قیمت آن دخیل است. این نرده قیمت ثابتی ندارد و این موضوع به ‌این‌ علت است که دو نوع گرید آن یعنی 304 و 201 ازنظر کیفیت و قیمت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند،دلیل این تفاوت هم میزان نیکلی است که در این دو نوع از استیل بکار رفته است هرچقدر درصد نیکل بیشتر باشد استیل مقاوم تر خواهد بود. به همین دلیل با قیمت‌های مختلفی عرضه می‌شوند .

مطلب پیشنهادی: قطعات نرده استیل

اولین فاکتور تعیین کننده در قیمت نرده استیل متراژ است. در واقع بسته به میزان متراژی که استیل نیاز است طبیعتا هزینه آن هم بیشتر خواهد شد.
دومین فاکتور مهم گرید استیل است. همانطور که گفته شد استیل در گرید های 201 ، 304 و 316 عرضه می شود. هرچقدر که این اعداد بالاتر رود میزان مقاومت فلز استیل بالاتر رفنه و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم تر می شود.
سومین عامل تعیین کننده در هزینه اجرای نرده استیل میزان پیچدگی طرح برای اجراست. هرجقدر که نرده شما از نظر طراحی و مدل پیچیده تر باشد هزینه اجرای آن نیز بیشتر می شود
و فاکتور آخر در این رابطه هزینه حمل و نقل آن است. در اغلب کارهای ساختمانی این فاکتور در ایتدای برآورد هزینه نادیده گرفته می شود و افراد تنها به هزینه محصول می پردازند و هزینه حمل و نقل از کارگاه تولید تا محل نصب نرده را محاسبه نمیکنند. این هزینه به عهده مشتری است و باید آن را در محاسبات خود در نر داشته باشید.


پرشیا سازه استیل


مجری و طراح انواع حفاظ استیل ، نمای اسپایدر ، نرده استیل ، آلومینیوم ، کابلی ، شیشه ای و یا ترکیب آنها، مجری ، طراح و سازنده انواع پله استیل ، آهنی ، دینامیک ، خم و اسپیرال.سازنده انواع درب ، حفاظ بانکی تمام استیل آرمه، تولید کننده یراق آلات دکوراتیو از جنس استیل و پذیرش ساخت سفارش یراق خاص
عرضه کننده لوله ، پروفیل و ورق با آلیاژ های مختلف

سولات متداول

مزایای نصب نرده استیل چیست؟


مهم ترین مزای نرده استیل مقاوت بالا در برابر سرما، گرما، رطوبت، گرد و غبار و همچنین قابلیت نصب در فضای داخلی و فضای خارجی را داشته و نظافت آن آسان است. به همین دلیل برای پله های داخل ساختمان، بیرون ساختمان، تراس و دور استخر کاربرد بسیاری دارد.

انواع نرده استیل کدام است؟


نرده استیل که برای محافظت از پله ها به کار می رود، در دو نوع نرده استیل 201 و نرده استیل 304 وجود دارد. نرده استیل از نظر رنگ به انواع طلایی، نقره ای و شامپاینی دسته بندی می شود.

عوامل موثر بر قیمت نرده استیل چیست؟


عوامل متراژ نرده استیل، گرید استیل(304 یا 201)، نوع طراحی نرده و هزینه حمل و نقل آن از کارگاه تا محل نصب در قیمت نرده استیل تاثیر گذار است.

نمونه های نرده استیل مدرن


نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل

نرده استیل راه پله

نرده استیل مدرن

نرده استیل داخل ساختمان

پایه نرده استیل

نرده استیل مدرن

نرده استیل و چوب

نرده استیل طلایی

نرده استیل پله

نرده استیل مدرن

نرده استیل طلایی

نرده استیل