پرشیا سازه استیل با هدف ارائه محصولی با کیفیت و ماندگار و بهبود تجربه مشتریان در زمینه ابزارآلات ساختمانی اقدام به تولید وعرضه انواع محصولات استیل  ( از قبیل انواع نرده استیل و حفاظ استیل و..) نموده است. از انجایی که  درب و پنجره ساختمان از اجزای اصلی ساختمان محسوب می شود که از طرفی به جهت حفظ امنیت ساکنان و رضایت  خاطر آنان اهمیت داشته و از سوی دیگر به جهت زیبایی شناسی در نمای ساختمان برای معماران و طراحان ساختمان قابل توجه است. از این رو شرکت پرشیا سازه استیل در تلاش است با ارائه محصولی با کیفیت رضایت خاطر هردو گروه را فراهم آورده و گامی بلند در عرصه محصولات ساختمانی استیل بردارد.

پرشیا سازه استیل افتخاردارد محصولات خودرا با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای ملی و همچنین با توجه به اصول و مقررات بهداشت و ایمنی ساختمان ارائه کرده و همچنین در راستای ارائه بهترین خدمات به مشتریان از یک تیم مجرب و حرفه ای و با انگیزه در اجرای پروژه ها بهره می برد.

به طور کلی اقدامات این شرکت به شرح زیر است:
  • مجری و طراح انواع نمای اسپایدر ، نرده استیل ، آلومینیوم ، کابلی ، شیشه ای و یا ترکیب آنها
  • عرضه کننده لوله ، پروفیل و ورق با آلیاژ های مختلف
  • مجری ، طراح و سازنده انواع پله استیل ، آهنی ، دینامیک ، خم و اسپیرال.سازنده انواع درب ، حفاظ بانکی تمام استیل آرمه
  • تولید کننده یراق آلات دکوراتیو از جنس استیل و پذیرش ساخت سفارش یراق خاص
 
پرشیا سازه استیل ضمن یاری شما در تأمین کالاهای مشروحه فوق و اجرای آنها  ، آماده است مشاوره‌های فنی  لازم را نیز جهت انتخابی بهتر و مؤثرتربرای شما ارائه می‌نماید.