حفاظ استیل | قیمت حفاظ استیل | نصب حفاظ استیل پنجره | پرشیا سازه استیل


حفاظ استیل در حقیقت ابزاری برای جلوگیری از ورود های غیرمجاز، حفاظت و افزایش ایمنی است. نصب حفاظ استیل پنجره ، حفاظ بالکن طبقه اول و حفاظ استیل درب ورودی برای ساختمان های مسکونی یکی از مهم ترین اقدامات امنیتی است که نباید ان را نادیده گرفت. در این میان بهترین جنس برای تولید حفاظ های امنیتی، استیل است که همان فولاد مقاوم است.به همین دلیل است که قیمت حفاظ استیل 304 از سایر قیمت های حفاظ تا حدی گران تر است. حفاظ های استیل به صورت ساده و رسمی برای اماکن عمومی از جمله بانک ها و مراکز خرید و همچنین در ساختمان هاس مسکونی کاربرد دارد که در این مطلب با طریقه ساخت این نوع حفاظ به طور کامل اشنا می شوید.

مزایا

 • جنس استیل زنگ نمی زند و ضد خش است بنابرین کیفیت و صافی سطح آن کم نمی شود.
 • بسيار زيبا و جذاب است و یک كالاي لوكس تزیینی ساختماني به شمار می رود.
 • مقاوم بوده ودر اثر تابش خورشيد ، گرما ، سرما ، برف و باران و رطوبت تغيير رنگ و تغییرشکل نمي دهد.
 • در برابر حرارت و همچنین محيط هاي اسیدی، قليايي و اشعه خورشيد مقاوم است.
 • نگهداری و پاکیزگی آن به دلیل سطح صاف و صيقلي آن بسیار راحت است.
 • تنوع زیاد در طرح های حفاظ استیل و قابلیت استفاده در اکثر بخش های ساختمان
 • مقرون به صرفه بودن نسبت به سایر وسایل ساختمانی که نیاز به تعویض مجدد دارند.


حفاظ استیل پنجره، ساخت حفاظ پنجره استیل

حفاظ استیل بانکی


یکی از مراکزی که حفاظت آن مقوله ای بسیار پر اهمیت می باشد بانک است.نصب حفاظ برای بانک ها غیر قابل اجتناب است. به همین دلیل یکی از مراکزی که می تواند به خوبی از حفاظ استیل به منظور جلوگیری از دستبرد و هجوم سارقین به داخل بانک در زمان هایی غیر از زمان اداری بهره مند شوند بانک ها هستند. حفاظ های استیل بانکی از استیل با مقاومت بالا ساخته می شوند و برای امنیت بیشتر از داخل و در پشت درب و پنجره های بانک نصب می شوند. حفاظ استیل بانکی بدون نیاز به نگهداری و تعویض به عنوان یک حفاظ امنیتی با دوام برای بانک عمل می کند و و کیفیت ظاهری و دوام آن نیز همیشه مانند حالت اولیه خود می ماند.
این حفاظ ها در حقیقت از لوله هایی به جنس استیل که به صورت موازی بر روی هم با فاصله ای مشخص قرار گرفته اند ساخته شده است. جهت بالا بردن کیفیت و استقامت کار داخل لوله‌ها را از می‌لگرد آهنی ۱۴ پر می کنند.
این درب ها قابلیت اتصال به سیستم دزدگیر را دارند.رنگ حفاظ استیل بانکی میتواند براق و یا مات باشند و علاوه بر بالا بردن امنیت در بانک به زیبایی نمای درب ها و پنجره های شیشه هایی بانک نیز کمک می کند.


حفاظ استیل بانکی


حفاظ استیل پشت پنجره


پنجره نیز یکی از ورودی های ساختمان است که به عنوان نورگیر ساختمان و همچنین دریچه ای برای عبور هوا به داخل و خارج ساختمان ساخته می شود. مصالح و متریال به کار رفته در پنجره می تواند متفاوت باشد . از این رو طراحان ساختمان بنا بر سلیقه خود می توانند جنس متفاوتی برای آن در نظر بگیرند.
طبیعی است که مقوله زیبایی و جذابیت نیز درآن تاثیر گذار است.حفاظ استیل پشت پنجره، خرید حفاظ پشت پنجره


از آنجایی که پنجره نیزیکی از ورودی های ساختمان به شمار می رود نیاز به حفاظت در برابر ورود بیگانگان و سقوط افراد از بلندی را داراست. از این رو بکارگیری حفاظ برای آن امری طبیعی می باشد.استفاده از حفاظ استیل به دلیل مزایایی که در متن فوق برایتان شرح دادیم یکی از انتخاب های مناسب با طول عمربالا می باشد که برای حفاظت و ایمنی به کار گرفته شده و همچنین مصالحی لوکس و زیبا برای دکوراسیون شناخته می شود. به دلیل تنوع در طرح ،حفاظ پنجره استیل را می توان برای انواع پنجره ها و طبقات مختلف نصب نمود. حفاظ استیل پنجره در طرح های مختلف تولید می شود چون ظاهر بیرونی پنجره ها تا مهمی در نما و ظاهر ساختمان دارند. توجه به شکل و رنگ پنجره های منزلتان میتوانید طرح های حفاظ استیل پشت پنجره را طوری انتخاب کنید که علاوه بر حفظ امنیت جلوه ایی زیبا به نمای ساختمان شما بدهد.


مطلب پیشنهادی: آشنایی با انواع نرده بالکن و حفاظ تراسحفاظ بالکن


بالکن ها و تراس ها که به عنوان بخش بیرونی ساختمان شناخته می شوند ، به دلیل داشتن مجرای ورودی در فضای مشترک بین فضای داخل ساخمان و و بیرون ان، نیازمند حفاظ برای حفظ امنیت هم از لحاظ جلوگیری از سقوط افراد و هم برای جلوگیری از افراد بیگانه به داخل ساختمان می باشند.یکی از پرکاربرد ترین مصالحی که برای حفاظ بالکن این روزها مورد استفاده قرار می گیرد حفاظ ساختمانی از جنس استیل است.


حفاظ بالکن طبقه اول

از استیل 201 و همچنین استیل 304 میتوان برای حفاظ استیلی که برای تراس و بالکن به کار می رود بهره گرفت . از استیل 201 در مکان های خشک و بدون رطوبت و از استیل 304 در تمامی مناطق آب و هوایی می توان استفاده کرد.همچنین می توان از شیشه و استیل برای زیبایی بیشتر استفاده کرد. ارتفاع حفاظ های استیل در ساختمان های بلد مرتبه می تواند تا 110 سانتی متر باشد. گارد های امنیتی حفاظ های استیلی که در بالکن به صورت افقی به کار می رود در فواصل 12 سانتیمتر از یکدیگر نصب می شود.


مطلب پیشنهادی: انواع حفاظ تراس و نرده بالکن

حفاظ استیل استخر


حفاظ استیل اطراف استخر نیز یکی از انواع حفاظی است که در کنار امنیتی که دارد برای محیط خانه و استخر شما را بسیار لوکس و شیک جلوه می کند. حفلظ استیل هم برای دور استخر و به دلیل مقاومت در برابر آب در پله ها و میله های داخل آب نیز به کار می رود.


مطالب پیشنهادی: نرده استیل استخر

حفاظ استیل استخر


جنس استیلی که در این نوع حفاظ ها به کار گرفته می شود از نوع ۳۰۴ خواهد بود چراکه استیل 304 قدرت مقاومت در برابر رطوبت و محیط استخر را خواهد داشت.و به این ترتیب حفاظ شما از زنگ زدگی و خوردگی به دور خواهد بود.اگرچه قیمت استیل 304 از 201 بیشتر است ولی برای محیط مرطوب استخر و پیرامون آن استفاده از استیل 304 به لحاظ طول عمر آن مفید و منطقی است.مطلب پیشنهادی: قطعات نرده استیلانواع حفاظ های استیل


حفاظ استیل همانطور که از نامش مشخص است از فولاد ضد زنگ یا همان استیل ساخته می شود. استیل به کار رفته در این حفاظ ها می تواند با آلیاژ های متفاوت باشد که هر کدام از آنها جنس و نوع مختلفی از حفاظ های استیل را تولید می کند. با توجه به اینکه استفاده های مختلفی از حفاظ استیل می شود برای کاربرد و دوام بیشتر باید از حفاظ استیلی که مخصوص مکان مورد نظر ما باشد استفاده کرد. آلیاژ های پراستفاده حفاظ استیل شامل حفاظ با آلیاژ کربن و استیل و حفاظ های 304 ، 316 و 201 است. همچنین علاوه بر نوع آلیاژ، نحوه ساخت حفاظ استیل و متصل کردن قطعات آن به هم نیز به صورت های متفاوتی انجام می شود. در برخی از حفاظ ها اتصالات با جوش دادن و برخی دیگر با پیچ کردن قطعات به هم ساخته و نصب می شوند که هر کدام از نظر دوام و کیفیت متفاوت است و کاربردهای خاص خود را دارد. در ادامه به توضیه انواع حفاظ استیل می پردازیم.نحوه نصب حفاظ استیل جوشی

 • در این نوع حفاظ از پروفیل۴۰×۴۰ و لوله ۲۵ استفاده میشود.
 • لوله ها و پروفیل آن با جوش مونتاژ میشود .ابتدا پروفیل ها سوراخ شدن سپس کلاف میشوند. در مرحله بعد میلگرد ها داخل لوله ها قرار گرفته و هم میلگرد ها و هم لوله ها جوش میشوند.
 • حفاظ جوشی به دلیل میلگردهای بکار رفته در آن ( هم درلوله های عمودی و هم در لوله های افقی) امنیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل برای حفاظ بانکی و حفاظت از طبقات پایین بسیار مناسب است.همچنین برای حفاظ پنجره و تراس بکاربرد.
 • نصب اینگونه حفاظ تنها با جوش انجام شده و هیچ پیچ و رولپلاکی در آن بکار نمی رود.
 • قیمت حفاظ جوشی بر اساس متر مربع محاسبه میشود.
مطلب پیشنهادی: استیل چیست؟


نصب و اجرای حفاظ استیل

حفاظ لوله ای یا پیچی

 • در حفاظ لوله ای قوطی بکار نمی رود و لوله های بکار رفته در ان از نوع 38 و 51 است.
 • برای نصب لوله ها باید از کف کوب و پیچ و رولپلاک برای اتصال به دیوار استفاده کرد
 • به علت پیچی بودن این نوع حفاظ هیچگونه ایمنی در مقابل سرقت ندارد. میتوان از آن برای طبقات بالایی ساختمان و جفاظ پله ها استفاه کرد
 • قیمت حفاظ استیل لوله ای به طول لوله بکار رفته بستگی دارد.

حفاظ مدل یازدهی

 • این نوع حفاظ به دلیل اینکه کلاف نمیشود و در هنگام حمل و نقل پایداری ندارد ، از قبل در کارگاه آماده شده وسپس در محل نصب مونتاژ میشود.
 • ابتدا دو عدد پروفیل که از قبل سوراخ کاری شده اند در دو طرف حفاظ نصب می شود سپس لوله ها در سوراخ ها جای می گیرد و لوله ها به پروفیل جوش داده میشود.
 • قیمت این نوع حفاظ بر اساس متر مربع میباشد.
شرکت پرشیا سازه استیل به عنوان مجری و طراح انواع حفاظ های استیل برای پنجره و بالکن و همچنین حفاظ ورودب بانک ها و مراکز تجاری و تولید کننده یراق آلات دکوراتیو از جنس استیل و پذیرش ساخت سفارش یراق خاص با بهره گیری از کارگاههای مجهز و دستگاه‌های پیشرفته حفاظ استیل را با بالا‌ترین کیفیت تولید می‌نماید.

حفاظ کربن و فولاد

الیاژ فولاد و کربن استفاده شده در این نوع حفاظ استیل دارای دو درصد کربن است که استیل سخت و قوی تری را ایجاد می کند. این نوع حفاظ با عنوان حفاظ استیل کربنی نامیده می شود و ارزان تر از سایر انواع استیل است. بیشترین استفاده این نوع حفاظ در محیط داخلی است به دلیل اینکه مقاومت در برابر خوردگی کمتری دارد و برای افزایش مقاومت از پوشش های پودری با اسپری استفاده می شود که در رنگ های مختلف پوش مقاوم روی حفاظ های استیل ایجاد می کند.

حفاظ استیل 304

این نوع حفاظ استیل بسیار مقاوم تر از نوع کربنی است و نیاز به پوشش مقاوم ندارد. استیل 304 از آلیاژ فولاد و کروم و نیکل ساخته می شود که معمولا 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل در ترکیب آلیاژ قرار می گیرد به همین دلیل به نام استیل 8-18 نیز شناخته می شود. قرار گرفتن کروم در حفاظ استیل 304 باعث مقاومت بالای آن در برابر خوردگی می شود. از این نوع استیل برای حفاظ ها نرده های داخل ساختمان و همچنین برای قرر گرفتن در مجاورت هوا و رطوبت در محیط هایی که فشار زیادی به استیل نیاید مناسب است. نیاز به نگهداری خاصی ندارد و سطح و بافت آن کاملا مقاوم است.

استیل 304

حفاظ استیل 316


مقاوم ترین نوع حفاظ استیل، حفاظ 316 است. این نوع استیل از ترکیب کرو با هوا در آلیاژ استفاده می شود که یک لایه بسیار مقاوم و ضد زنگ روی استیل ایجاد می کند. این لایه به هیچ وجه خراشیده نمی شود و مقاومت بسایر بالایی دارد. این نوع استیل برای تمامی محیط های صنعتی و پرفشار قابل استفاده است و می تواند تا سال های زیاد بدون خوردگی و خرابی مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت حفاظ استیل

استفاده از حفاظ های ساختمانی در قسمت های مخلف ساختمان برای محافظت و تامین امنیت لازم و ضروری است. قیمت حفاظ های استیل بسته به اینکه شما آن را در کدام قسمت ساختمان استفاده میکنید متفاوت خواهد بود. برای مثال حفاظ استیل بانکی هزینه بیشتری در برابر حفاظ های استیل پشت پنجره خواهد داشت.
یکی از عواملی که در تعیین قیمت حفاظ استیل تاثیرگذار است جنس حفاظ است. استیل 304 و استیل 201 دو نوع پر کاربرد استیل است که اغلب در حفاظ های استیل به کار می رود اما هزینه استیل 304 در مقابل استیل 201 بیشتر است. چراکه استیل های 304 مقاوت بیشتری در برابر رطوبت و گرد وغبار از خود نشان می دهد.دومین عاملی که در محاسبه قیمت حفاظ استیل 304 تاثیر دارد ، میزان متراژ مورد نیاز است . قیمت هر متراستیل 304 معمولا در سه دسته(1 تا 10 متر) ، ( 10 تا 20 متر ) و بیشتر از 20 متر محسبه می شود .

به عنوان مثال حفاظ استیل بالکن در مقایسه با حفاظ استیل پنجره مقرون به صرفه تر است اما در عین حال تعیین قیمت آن به میزان قطر لوله و افقی و عمودی بودن آن متفاوت می باشد. همچنین در صورتی که حفاظ پنجره شما باز شونده باشد هزینه لولا تناسب با ابعاد و تعداد کربردی به هزینه حفاظ شما افزوده می شود.
متراژو لولا عوامل ثابتی هستند که در تعیین قیمت هر متر حفاظ استیل تاثیر گذار است اما به این نکته توجه داشته باشید که قیمت این حفاظ ها نیز مانند سایر کارهای ساختمانی به عوامل پیرامونی بستگی دارد. این عوامل شمامل مواردی از قبیل زمان نصب ، نحوه نصب ، متراژکلی پروژه و حتی هزینه های حمل و نقل می شود که شما برای برآورد قیمت نهایی باید از آن ها اطلاع کامل داشته باشید


کار‌شناسان پرشیا سازه استیل با ارائه بهترین قیمت در این زمینه می توانند پروژه هایی از قبیل نصب حفاظ استیل پنجره ، حفظ استیل تراس و... را در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا اجرا نمایند.

سوالات متداول

نصب حفاظ استیل چه مزایایی دارد؟

لوله های استیل 201 و 304 رایج ترین انواع استیل بکار رفته در حفاظ استیل است که در برابر گرما، سرما، رطوبت و گرد و غبار مقاوم بالایی دارد. ظاهر حفاظ استیل زیبا و نظافت آن بسیار آسان است.


حفاظ استیل در چه مکان هایی نصب می شود؟

مبادی ورودی ساختمان ها مهم ترین مکان برای نصب حفاظ های استیل است. حفاظ استیل درب ورودی ساختمان، حفاظ استیل پشت پنجره، حفاظ بانکی پر کاربرد ترین حفاظ های امنیتی است.


قیمت حفاظ استیل و هزینه نصب آن چقدر است؟

به طور کلی قیمت استیل 304 بیشتر از استیل 201 است. قیمت حفاظ های استیل و نصب حفاظ به متراژ و قطر لوله استیل به کار رفته در آن ، مدل حفاظ، نحوه نصب و هزینه های حمل و نقل آن مرتبط می شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت انواع حفاظ استیل میتوانید با کارشناسان پرشیا سازه استیل در تماس باشید .


حفاظ استیل

حفاظ استیل پشت پنجره

حفاظ استیل پنجره

حفاظ پنجره

درب استیل

حفاظ استیل ورودی ساختمان

حفاظ استیل استخر

حفاظ استخر

حفاظ استیل تراس

حفاظ استیل مدرن تراس

حفاظ مدرن بالکن