درب استیل | قیمت درب استیل طلایی ، مغازه و پارکینگ | پرشیا سازه استیل

درب استیل یکی از انواع درب های ساختمان است که نقش مهمی هم در ظاهر ساختمان و هم در اجزاء تشکیل دهنده بنا دارد. هیچ بنایی را می توانید بدون ورودی تصور کنید.درب استیل که در ساخت آن پروفیل استیل ، ابزار و یراق استیل و میلگرد و از همه مهم تر استیل 304 و استیل 316 به کار می رود از جمله درب های لوکسی است می توانید در ساختمان خود از آن استفاده کنید.


درب استیل

مزایا


ظاهر لوکس و شیک
قابلیت تلفیق با سایر متریال از جمله شیشه ضد سرقت و چوب
دوام بالا در برابر رطوبت، گرد و غبار و زنگ زدگی
قابلیت آرام بند
کاربرد متفاوت در ساختمان ( درب استیل ورودی ساختمان ، درب استیل پارکینگ ، درب استیل مغازه ، درب استیل لابی ، درب ویلا استیل )مطلب پیشنهادی : حفاظ استیل

درب استیل پارکینگ


درب استیل پارکینگ برای ساختمان های مسکونی و تجاری بسیار پر کاربرد است. تقریبا در اختیار داشتن پارکینگ برای ساختمان ها با کاربرد های تجاری ، اداری و مسکونه یکی از ملزومات اساسی است. برای انتخاب ایده آل درب پارکینگ از یک سو کارایی آن باید مد نظر قرار گیرد و از سویی دیگر تامین امنیت محوطه پارکینگ لازم است که تامین شود. خوشبختانه درب پارکینگ استیل هر دو این فاکتور ها را به خوبی داراست. علاوه بر اینکه ظار بسیار لوکسی داشته و در نمای شما بسیار زیبا جلوه می کند.
درب استیل پارکینگ را می توان در انواع مختلفی چون درب استیل یک لنگه ، درب استیل دو لنگه ، درب کرکره ای ، درب بالا رونده ، درب استیل ریلی و ... ساخت و شما می توانید با توجه به متراژدرب و سلیقه خودتان یک درب مناسب برای پارکینگ سفارش دهید.درب استیل پارکینگ

درب استیل ریلی پارکینگ


درب های ریلی از جمله درب های اتوماتیکی هستند که برای بسیاری از کاربری های مسکونی ، کارخانجات ، اداری و .. کاربرد دارد. درصورتی که فضای پارکینگ شما چندان بزرگ نباشد و یا شما به فضای مفید پارکینگ نیاز داشته باشید این درب های ریلی استیل یک انتخاب مناسب برای شما خواهد بود.البته شما در صورتی می توانید از این درب های استیل ریلی استفاده کنید که فضایی معادل عرض درب ( حدود 205 متر ) سمت راست یا چپ درب برای باز شدن ورودی پارکینگ در اختیار داشته باشید.


درب استیل ریلی


مطلب پیشنهادی : نرده استیل

درب استیل پارکینگ سکشنال


درب های سکشنال برای مکان هایی مناسب است که نیاز به حداکثر فضا در داخل پارکینگ دارد. این درب ها فضایی برای باز و بسته شده در ندارند و به صورت اتوماتیک و رولی بالا رفته و بسته می شود.به دلیل اینکه این درب ها هنگام بسته شدن در زیر سقف بسته می شود به درب های زیر سقف نیز معروف هستند.
درب استیل سکشنال به فضای کم در حدود 25 سانتی متر از ارتفاع نیاز داشته ، بی صداست و براحتی توسط یک ریموت باز و بسته می شود و مناسب ساختمان هایی است که تردد بسیار بالا در پارکینگ خود دارند.درب پارکینگ استیل


درب دو لنگه


درب استیل دو لنگه که هم برای پارکینگ و هم برای ورودی افراد مورد استفاه قرار می گیر یکی از پر فروش ترین درب های استیل است.درب استیل دو لنگه توسط تعدادی لولا استیل به چهرچوب درب متصل می شود.درب استیل دو لنگه


مطلب پیشنهادی : حفاظ استیل پشت پنجره

درب یک لنگه


در ساختمان هایی که به دلیلی امکان نصب درب ریلی و یا سکشنال و دو لنگه وجود ندارد ، به ناچار باید از درب یک لنگه استیل استفاده کرد. طبیعی که تمام وزن در بر روی یک لولا قرار گرفته بنابراین باید در ساخت این این درب و استفاده از لولای مناسبی که بتواند تمام وزن در را تحمل کند دقت کرد.پروفیل این درب ها معمولا 3 میلیمتر است.

درب استیل ورودی ساختمان


درب ورودی به عنوان یک عامل جدا کننده و تقسیم کننده فضای داخلی و خارجی لازم است. این عنصر جدا کننده برای هر فضایی می تواند کاربرد داشته باشد. درب ورودی ساختمان ، درب حیاط ، درب پارکینگ ، ورودی لابی ساختمان و حتی ورودی تمام فروشگاه ها و ساختمان های اداری نیازمند تعبیه یک درب مناسب است.
درب استیل ورودی ساختمان علاوه بر اینکه می تواند امنیت مناسب برای ساختمان و حفظ حریم خصوصی افراد را به بهترین شیوه فراهم کند با ظاهر زیبای خود می تواند نمای ساختمانتان را هر چه زیباتر نمایش دهد.درب استیل ورودی ساختمان


این درب ها توسط لولا به چهارچوب یا پروفیل استیل متصل شده و براحتی می توانید آن را باز و بسته کنید.کاربرد قفل و دستگیره مناسب برای درب استیل ورودی ساختمان می تواند انتخاب درب ایده آل شما را کامل کرده و استفاده آن را برای کاربر راحت تر کند.
درب ورودی استیل در دو نوع تمام استیل و روکش استیل در اختیار شما قرار می گیرد. در ساخت درب تمام استیل تنها از ورق های استیل 304 استفاده شده است. اما در نوع دوم ان یعنی درب روکش استیل از ورق های آهنی در ساخت درب ها استفده می شود و سپس یک روکش استیل بر روی ان کشیده می شود.

این درب های استیل که برای ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری کاربرد دارد می تواند با متریال ها دیگری مانند چوب و شیشه ترکیب شده و ظاهر متفاوت تر و حتی سفارشی شده ای داشته باشد که مناسب ساختمان های مدرن و لوکس است.
علاوه بر این درب های استیل را می توان در کارخانجات ، مراکز صنعتی ، ازمایشگاهی و بیمارستان ها استفاده کرد. ظاهر صنعتی آن مناسب کارخانجات و همچنین نظافت راحت آن برای محیط های آزمایشگاهی و بیمارستانی بسیار مناسب است.

درب استیل طلایی


ساختار درب استیل طلایی با سایر درب های استیل تفاوتی ندارد. استیل 304 و استیل 316 در ساخت آن به کار می رود و تنها در رنگ با سایر انواع درب های استیل تفاوت دارد. اما به دلیل زنگ آن ظاهر لوکس تری داشته و ساختمان هایی که در نمای خود از متریال لوکس تری اسفاده می کنند اغلب خاستار درب استیل طلایی هستند. نه تنها ورقه استیل به کار رفته در درب استیل طلایی مرغوب است بلکه قطعات به کار رفته در ساختار آن از حنس بسیار مرغوب ساخته می شود.


درب استیل طلایی


درب استیل طلایی علاوه بر متریال تمام استیل، می تواند با سایر متریال از جمله شیشه ضد سرقت و چوب ترکیب شود و با ظاهر بسیار مدرن و لوکس برای ساختمان شما استفاده شود.این درب ها نیز ضد زنگ زدگی و ضد خش بوده و همچنین برای نظافت آن دچار مشکل نمی شوید.
شما می توانید درب استیل طلایی خود را به صورت یک لنگه ، دولنگه ، درب ورودی پارکینگ به صورت ساده در اختیار داشته باشید و یااینکه مدل دلخواه خود را به طراحان ما سفارش داده و درب استیل طلایی سفارشی ساخته شده خود را تحویل بگیرید.مطلب پیشنهادی : نمای اسپایدر

قیمت درب استیل طلایی


از آنجایی که درب استیل طلایی بسیار لوکس بوده و قطعات آن از جمله لولا ، دستگیره و ... هم از لحاظ دوام و هم از لحاظ زیبایی بسیار مرغوب است نسبت به سایر درب های استیل قیمت بیشتری داشته و گرانترعرضه می شود. ساخت درب استیل سفارشی و همچنین اتصال به آرام بند در قیمت درب استیل طلایی تاثیر گذار است.


نمونه های درب استیل

درب استیل ورودی

درب استیل طلایی

درب استیل و چوب مدرن

درب استیل ورودی

درب استیل و شیشه

حفاظ استیل درب ورودی ساختمان

درب استیل مدرن

درب استیل و چوب