نمای اسپایدر

نماهای مدرن شیشه‌ای خود ایستا که در آن شیشه به وسیلهٔ اتصالات نقطه‌ای به سازه متصل می‌گردد. کاربرد اصلی نمای اسپایدر در ساختمان‌های تجاری و اداری بوده که در صفحه شیشه سازه عمودی و افقی مشاهده نمی‌شود، که این در نماهای کرتین وال به عنوان یک ضعف مطرح می‌گردد.نمای اسپایدر دارای سیستم متنوع ساختار سازه‌ای از سیستم سازه‌های فلزی، کابلی و شیشه‌ای می‌باشد که با توجه به سلیقه مشتری،بیس سازه و بودجه از آن‌ها استفاده می‌شود. استفاده از هرنوع ساختار شیشه در این نوع از پوسته نما بلامانع بوده که با توجه به شرایط محیطی و کاربری نما توسط تیم مهندسی تیم ما تعیین می‌گردد.
 

مزایای نمای اسپایدر

از جمله مزایای  نمای اسپایدر در ساختمان می توان به دریافت نور طبیعی با قابلیت تنظیم میزان نور ورودی ، برخورداری از نمای مدرن و یکدست در سازه و استحکام بالا اشاره کرد. 
بررسی قیمت اسپایدر نشان می دهد که در انواع نمای اسپایدر شما شاید هزینه بیشتری بابت اجرای شیشه اسپایدر متحمل شوید اما در نهایت شما از یک شیشه سکوریت بهره مند می شوید که در مواقع اضطراری و بروز حوادت برای ساختمان احتمال شکستن و خورد شدن آن بسیار پایین تر از سایر شیشه هاست.
شیشه اسپایدر نیاز به قاب بندی خاصی نداشته و شما به وسیله اتصال دهنده ها آن را نصب می کنید.
دتایل شیشه اسپایدردر دو قسمت باید بررسی شود از یک طرف  سازه پشتیبان و از سوی دیگر  پنل بندی شیشه های نما . محاسبه دتایل شیشه نمای اسپایدر کمی پیچیده است و به میزان ارتفاع سازه بستگی دارد.نوع اجرای ساختمان نیز بسته به اینکه  ستون آلومینیومی داشته باشد یا خیر، سازه آن کابلی باشد یا شیشه ای، شرایط نصب از نظر ارتفاع و مساحت شیشه آن و بسیاری عوامل دیگر  در محاسبه هزینه اجرای اسپایدر قطعا تاثیر گذار است.
پرشیا سازه استیل
مجری و طراح انواع حفاظ استیل ، نمای اسپایدر ، نرده استیل ، آلومینیوم ، کابلی ، شیشه ای و یا ترکیب آنها مجری ، طراح و سازنده انواع پله استیل ، آهنی ، دینامیک ، خم و اسپیرال.سازنده انواع درب ، حفاظ بانکی تمام استیل آرمه تولید کننده یراق آلات دکوراتیو از جنس استیل و پذیرش ساخت سفارش یراق خاص عرضه کننده لوله ، پروفیل و ورق با آلیاژ های مختلف
 

نظرات ارسال شده
5/5 0 0 0
فرم ارسال نظرات
محصولات مرتبط