حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی

9 شهریور1398
حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بانکی به دلیل استحکام بالایی که دارد، بهترین گزینه برای تامین امنیت بانک ها است. نصب حفاظ استیل برای بانک ها و مراکزی که تامین امنیت ان ها اولویت دارد می تواند از هجوم سارقین جلوگیری کند. ساختار حفاظ استیل بانکی بگونه ای است که در مقایسه با حفاظ آهنی بسیار مستحم تر است. نصب حفاظ بانکی برای تامین امنیت در تمام مکان های که حکم ورودی برای یک مکان را داشته باشند، امکان پذیر است. ورودی مراکز خرید ، فروشگاه ها و حتی منازل را می توان بانصب حفاظ استیل امن نمود.
حفاظ استیل بانکی می تواند به سیستم دزدگیر بانک متصل شده و در مواقعی که ساعت کاری بانک پایان می یابد در صورتی که به این حفاظ ضربه ای وارد شود شما از طریق دزدگیر مطلع می شوید.
حفاظ استیل بانکی

 


مطلب پیشنهادی : استیل چیست ؟مزیت بکار گیری حفاظ استیل بانکیمقاومت بالای حفاظ استیل در برابر ضربه
مقاومت بالای استیل در برابر خوردگی و زنگ زدگی
ظاهر زیبا و لوکس
قابلیت اجرای طرح های متفاوت
نظافت راحت و آسان
نصب سریعحفاظ استیل بانکی

 

ساختار حفاظ استیل بانکی


استیل مهم ترین متریالی است که در ساختارحفاظ استیل بانکی بکار می رود. استیل که مهم ترین خاصیت آن ضد زنگ بودن است از آلیاژهای آهن با حداقل 10.5٪ کروم ساخته شده است که در برابر اکسیداسیون مقاوم شده است.ضد زنگ بودن مهم ترین خاصیت استیل است.
از میان انواع استیل که در ساخت حفاظ استیل به کار می رود ، استیل 304 بهترین گزینه برای کاربرد در حفاظ استیل بانکی است.استیل  304 قابلیت کشش پذیری خوبی دارد - ترکیبی از قدرت عملکرد پایین و طول عمر بالا اجازه تولید را به اشکال پیچیده می دهد.
در ساخت حفاظ استیل بانکی لوله استیل 304 و میلگرد اجدار آهنی بکار می رود.

 

حفاظ بانکی


مطلب پیشنهادی : حفاظ استیل پشت پنجره


نصب حفاظ استیل بانکی


لوله های استیلی که در حفاظ بانکی به کار می رود لازم است به طور منظم و مستحکمی بر روی یک چهارچوب یا پروفیل نصب شود. بنا براین در ابتدا ستون های استیل که همان پروفیل استیل 40*40 میلیمتر هستند آماده شده و سوراخ هایی روی این پروفیل ایجاد می شود تا لوله استیل و میلگرد هایی که در لوله استیل بکار می رود در این سوراخ ها قرار گیرد.
این لوله های استیل و میلگرد ها که معمولا به صورت افقی در حفاظ به کار می رود توسط جوشکاری آرگون دقیق بر روی چهارچوب یا پروفیل استیل مستحکم می شود. حد فاصل لوله های استیلی که به صورت افقی جوشکاری میشود بین 12 تا 15 سانتی متراست و طول این لوله ها 110 سانتی متر است.


حفاظ بانکی

مطلب پیشنهادی : نرده استیل 
 

قیمت حفاظ استیل بانکی


همانطور که گفته شد در ساخت حفاظ استیل بانکی از استیل 304 استفاده می شود. استیل 304 در مقایسه با استیل 201 قیمت بالاتری دارد و دلیل آن نیز مقاومت بیشتر استیل 304 در برابر زطوبت و خوردگی است.
بنابراین محاسبه قیمت حفاظ بانکی بر اساس طول لوله استیل 304 به کار رفته در حفاظ بستگی دارد. علاوه بر استیل 304 ، طراحی لوله ها و نحوه بکار گیری لوله های استیل و سختی اجرای کار در تعیین این قیمت تا ثیر گذار است.

نظرات
ارسال نظر