پروفیل استیل برای سایبان شهری و نمای اسپایدر

پروفیل استیل برای سایبان شهری و نمای اسپایدر

پروفیل استیل برای سایبان شهری و نمای اسپایدر

26 اسفند1397
پروفیل استیل برای سایبان شهری و نمای اسپایدر

انتخاب فولاد ضد زنگ یا همان استیل برای استفاده در سایبان های شهری ، حفاظ استیل فروشگاه های بزرگ و نمای اسپایدربسیاری ساختمانهای شهری یک انتخاب عالی است. استیل یک فلز ایده آل برای استفاده در المان های شهری است که مسلما نگهداری از آنها اهمیت خواهد داشت . اجازه دهید به برخی از این مزایا نگاه کنیم.
 

نمای اسپایدر


با ظهور فن آوری پیشرفته در صنعت استیل ضد زنگ (stainless steel) ، معماران و سایر متخصصان طراحی در مورد امکاناتی که برای طراحی نمای بیرونی مغازه ها و فروشگاه ها با استیل در اختیار دارند بسیار هیجان زده هستند چراکه بکارگیری استیل  برای آنها از آن جهت که با لیزر سازگار ، مستحکم ، جذاب و مقاوم در برابر خوردگی است بسیار ایده آل است.

ورودی هایی که از نمای اسپایدرتشکیل شده اند دیوارهای نمایشی با درهای ورودی بزرگ هستند که از قاب های عمودی و افقی ساخته شده با مقدار زیادی شیشه برای بهره مندی از نور طبیعی روز ساخته شده اند. این سیستم های سازه ای طراحی شده اند تا ضمن حفظ عناصر اصلی یک ساختمان ، به عنوان یک ورودی باز و گشوده و همچنین فرصت خوبی برای استفاده از حداکثر نور در سازه  ظاهر شوند. در سیستم های داخلی استیل از پروفیل های باریک و عریض نیز استفاده می شود.

ویژگی های پروفیل های استیل آنها را انتخاب خوبی برای برپایی سازه های نمایشگاهی می کند. استیل در برابر خوردگی باران، مواد شیمیایی و آلاینده ها مقاومت خوبی داراست. استیل یک متریال بسیار راحت از لحاظ نگهداری به شمار می رود. تنها لازم است در فواصل زمانی مشخص تمیز شده و براحتی می توان ان را صیغل داده و حتی تعمیر کرد.


سایبان های استیل شهری

سایبان استیل در معماری مدرن


هنگام طراحی سایبان های ورودی، معماران و مهندسان به دنبال سازه ای نوآورانه هستند که بتواند در تمامی جهات ازجمله زیبایی شناسی ، استحکام، دوام و مقاومت در برابر شرایط بد آب و هوایی جوابگوباشد . استیل و سازه ای با معماری معلق (AESS) یک عنصر اصلی است که بکار گیری آن برای سایبان ها می تواند استقبال خوبی به دنبال داشته باشد. استیل در چندین شکل استاندارد و با پروفیل های سفارشی، و همچنین در انواع آلیاژهای استیل ضد زنگ (stainless steel) مانند استیل دوبلکس ، در دسترس است.

اجزای دقیق لیزری که توسط سازه های Stainless ساخته شده است، برای استفاده در سازه های معلق مورد استفاده قرار می گیرند. این خطوط تمیز است که ظرافت بسیاری در پروژه های معماری را به ارمغان می آورد. سفارشی کردن اشکال و پروفیل ها به طراحان اجازه می دهد تا مفاهیم منحصر به فردی را به ساختمان ها ارائه دهند که به آنها کمک می کند تا برجسته و منحصر به فرد شوند. بعضی از پروفیل های لیزری که در سایبانها استفاده می شوند شامل میله های سفارشی یا استاندارد، ورودی و خروجی اجزا، زاویه ها، مقاطع Tشکل است.

نمای استیل در معماری


همانطور که در بالا توضیح داده شد، بدیهی است که  استیل یکی از بهترین متریال ها برای استفاده در شرایطی است که می خواهید در نمای بیرونی آن را بکارگیرید. از این رو علاوه بر سایبان ها و فروشگاه های بزرگ، استیل را می توان به طور گسترده در نماها استفاده کرد. معماران اغلب تصمیم می گیرند از استیل استفاده کنند چرا که در برابر خوردگی مقاوم، نگهداری آسان، از لحاظ زیبایی شناسی با کیفیت وبه دلیل سبک وزن بودن برای حمل و نقل و نصب بسیار ایده آل است.

استیل به راحتی زنگ نمی کند و از بین نمی رود. عناصردیگری که در نمای بیرونی ساختمان ها  بکار می رود ممکن است در تماس با زمین، مستقیم نور خورشید و رطوبت زنگ بزند و دچار فرسودگی شود در حالی که استیل حاوی عناصری است که به طور طبیعی آن را پوشش می دهد. این متریال را می توان بگونه ای بسیار ظریف و حتی هنرمندانه در بنای ساتمان ها استفاده کرد. 


نمای اسپایدر

علاوه براین استیل از آن جهت پرکاربرد و عالی است که می توان آن را بتن ریزی کرد و یا در زمین قرار داد، بدون اینکه نگران باشید دچار خوردگی شود. این ها بخشی از دلایلی است  که باعث می شود که  طراحان و معماران این متریال را برای نمای بیرونی سازه ها خود نیز بکارگیرند. 

استیل را برای کاربرد های زیر در نمای ساختمان ها می توان بکار گرفت

پله های استیل مدرن
نرده استیل و حفاظ استیل
ابنماهای فضای بیرونی محوطه های ساختمان
مبلمان استیل تراس و باغ
لوستر های استیل
مجسمه ها
مخازن زباله شهری
انواع چهارچوب استیل برای سقف کاذب


لطفا برای اطلاعات بیشتر در مورد ما و خدماتی که ارائه می دهیم، همچنین فرایندهای تولید و اشکال و مشخصات موجود، با ما در تماس باشید و سایر مطالب را در مقالات پرشیا استیل مطالعه کنید.

نظرات
4.7 /5 20 5 1
ارسال نظر